HURT

Zagreb, Ulica Matka Laginje 13

OIB: 11956699236
MB: 0200697
ŽR: 2484008-1100657200 (Raiffeisen b.)

Udruga za realitetnu terapiju RH (HURT) je dobrovoljna udruga, osnovana 1988. g.

Djelatnost Udruge se temelji na Statutu Udruge i programskoj koncepciji Instituta Williama Glassera (L.A., SAD).

Predsjednica: Dubravka Stijačić
Predsjednik Stručnog savjeta: Leon Lojk, prof.
Tajnica: Vesna Orešković i Sanja Radić Bursač

Ciljevi Udruge:

• povezivanje stručnjaka različitih profila, koji se bave Teorijom izbora i Realitetnom terapijom, u cilju unapređenja rada na problemima mentalnog zdravlja
  • promocija Teorije izbora, Realitetne terapije, kvalitetnih škola i Suradničkog vođenja među građanima, u svrhu poboljšanja kvalitete življenja

HURT organizira i provodi seminare, predavanja i radionice iz područja Teorije izbora, Realitetne terapije, Kvalitetnih škola i Suradničkog vođenja.

Edukaciju je do danas u Hrvatskoj uspješno završilo više od 400 stručnjaka iz
različitih područja ljudskog djelovanja (zdravstvo, socijalna skrb, prosvjeta i
dr.).

Članovi HURT-a su stručnjaci sa završenom edukacijom iz Teorije izbora, Realitetne erapije, kvalitetne škole i Suradničkog vođenja ili se educiraju na tom području.

HURT je član Hrvatskog saveza psihoterapijskih udruga (HSPU).

Za sve dodatne informacije možete se obratiti na e-mail Udruge: