Mirjana Zećirević

Mirjana Zećirević, diplomirala psihologiju i engleski jezik. Radila u različitim područjima primijenjene psihologije - prevenciji i tretmanu poremećaja u ponašanju mladeži, braka i obitelji, organizacijske psihologije. Ima značajno iskustvo individualnog i grupnog savjetovanja i vođenja u cilju unapređenja osobnih i profesionalnih kompetencija.

Članica je Nacionalnog vijeća za razvoj ljudskih potencijala, nacionalni koordinator u Europskom udruženju za cjeloživotno profesionalno usmjeravanje te drugim udruženjima.

Članica je Udruge za Realitetnu terapiju RH od 1992.i Učiteljskog tima W. GlasserInternational sa statusom instruktora naprednog stupnja (senior instructor). Ima diplomu psihoterapeuta Europskog udruženja za psihoterapiju.

S engleskog na hrvatski jezik prevela je desetak knjiga iz područja Teorije izbora i Realitetne terapije.

e-mail: mirjana.zecirevic(et)xnet.hr